Hande Erçel, kanserden kaybettiği annesinin yıldönümünde fotoğrafını paylaştı

2019 yılında kanser nedeniyle kaybettiği annesinin ölümüyle derinden sarsılan Hande Erçel, bu yılda annesinin yıl dönümünde duygusal bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabından annesiyle fotoğrafını 'Çok özledim annecim' notuyla paylaştı.

F5HABER F5HABER
Hande Erçel, kanserden kaybettiği annesinin yıldönümünde fotoğrafını paylaştı

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel 10 Ocak 2019'da kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Ölüm haberiyle yıkılan oyuncu, annesinin ölüm yıl dönümünde duygusal bir paylaşım yaptı.

'BİR KELEBEK ÖPTÜ BOYNUMU'

26,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından annesiyle bir fotoğrafını paylaşan Erçel, "Bir kelebek öptü boynumu. Çok özledim annecim" notunu ekledi. 

Hande Erçel, kanserden kaybettiği annesinin yıldönümünde fotoğrafını paylaştı - Resim : 1

'ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN'

Sevilen oyuncu, annesini kaybettikten sonra yaptığı açıklamada "Konuşmayı tercih etmiyorum, elbette. Ama hiçbir şey söylememek de yok saymak gibi geliyor. Günlerim, içimdeki derin acıyı yaşayarak, bununla yaşamayı öğrenmeye çabalayarak geçiyor. Çalışarak hayata tutunuyorum. Ve tabii ki babam, ablam en büyük desteğim. Tarifsiz bir duygu, Allah kimseye yaşatmasın. Çok özlüyorum" ifadelerini kullanmıştı.

SONRAKİ HABER