Camdaki Kız dizisine damga vuran sahne Camdaki Kız 3. Bölümü ile Kanal D ekranlarına damgasına vurdu. 2 bölümdür herkesin büyük heyecanla beklediği gerçek sonunda ortaya çıktı. İşte geceye damga vuran o sahne…
Bu site deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla KVKK ve GDPR uyarınca çerez(cookie) kullanmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.