İzmir'de evlat dehşeti! Anne ve babasını katledip intihara kalkıştı: 13 yaşındaki kardeşi ihbar etti

İzmir'de evlat dehşeti yaşandı. Torbalı ilçesinde uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Kamil Yılmaz, anne ve babasını tabancayla vurup sonra aynı silahla intihara kalkıştı. Olayda anne ve baba hayatını kaybederken, katil oğul ağır yaralandı. Silah sesleri üzerine odaya giren 13 yaşındaki kız kardeşi, korkunç manzarayla karşılaştı.

İzmir'de evlat dehşeti! Anne ve babasını katledip intihara kalkıştı: 13 yaşındaki kardeşi ihbar etti - Sayfa 1

İzmir'deki korkunç Olay akşam saatlerinde Torbalı'da yaşandı. İlçeye bağlı Tepeköy Mahallesi 4508 Sokak’ta bulunan bir evde meydana gelen olayda uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Kamil Yılmaz (25), henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı annesi Sevilay Yılmaz (48) ve babası Hikmet Yılmaz (50) ile tartışmaya başladı.

 

110
İzmir'de evlat dehşeti! Anne ve babasını katledip intihara kalkıştı: 13 yaşındaki kardeşi ihbar etti - Sayfa 2

ANNE VE BABASINI ÖLDÜRÜP, KAFASINA SIKTI
Tartışmanın büyümesinin ardından Kamil Yılmaz, annesi ve babasına ateş etti. Anne ve baba kanlar içerisinde yere yığılırken Kamil Yılmaz, aynı tabanca ile kendi kafasına ateş etti.

210
İzmir'de evlat dehşeti! Anne ve babasını katledip intihara kalkıştı: 13 yaşındaki kardeşi ihbar etti - Sayfa 3

13 YAŞINDAKİ KIZ KARDEŞİ İHBAR ETTİ
Silah seslerini duyan ve evde bulunan ailenin küçük kız çocuğu A.D.Y. (13), odaya girdiğinde annesi, babası ve ağabeyini kanlar içerisinde yerde gördü. Hayatının şokunu yaşayan çocuk durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirirken, ihbar üzerine eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

310
İzmir'de evlat dehşeti! Anne ve babasını katledip intihara kalkıştı: 13 yaşındaki kardeşi ihbar etti - Sayfa 4

Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde anne Sevilay Yılmaz ve baba Hikmet Yılmaz’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

410