İtalyan doktor tüm dünyayı uyardı!

Korona virüs salgınından en fazla etkilenen Lombardiya bölgesindeki bir anesteziyoloji uzmanı doktoru tüm dünyayı uyardı: Bu grip değil... Belçika'dan korona virüs ilacıyla ilgili sevindiren haber geldi. İtalya'da ölüm ve vaka sayılarının bu kadar yüksek olmasının sebebide ortaya çıktı.

İtalyan doktor tüm dünyayı uyardı! - Sayfa 1

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs salgınında vaka sayısı 154 bine yükseldi. Hayatını kaybedenlerinin sayısı ise 5 bin 789'a çıkmış durumda.
 

151
İtalyan doktor tüm dünyayı uyardı! - Sayfa 2

KORONA İLACI İÇİN SEVİNDİRİCİ HABER
Belçika'daki Gent Üniversitesi Flaman Biyoteknoloji Enstitüsü (VIB), koronavirüse (Covid - 19) karşı koruma sağlayan bir ilacın araştırmasında önemli aşama kaydedildiğini duyurdu.

251
İtalyan doktor tüm dünyayı uyardı! - Sayfa 3

Flaman Biyoteknoloji Enstitüsü uzmanlarından Prof. Dr. Xavier Saelens, laboratuvar ortamında Covid - 19 virüsünü etkisiz hale getirdiklerini belirterek, bunun ileriye doğru atılmış önemli bir adım olduğunu söyledi.

351
İtalyan doktor tüm dünyayı uyardı! - Sayfa 4

Flaman Hükümeti Başbakan Yardımcısı, Bilim ve Ekonomi Bakanı Hilde Crevits, kişisel Twitter hesabından bu açıklamayı paylaşarak, "Zekice ve çığır açan bir adım" olarak değerlendirdi. Ancak bu konuda kat edilecek daha uzun yol bulunduğunu söyledi.
 

451