İsmail Kartal'ın en büyük hatası ortaya çıktı!

Fenerbahçe'de son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig'in 25. haftasında Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldı ve liderliği Galatasaray'a kaptırdı. F.Bahçe’de Alanya beraberliği sonrası eleştiri oklarının hedefinde İsmail Kartal var. İşte Kartal'ın yaptığı hatalar...

İsmail Kartal'ın en büyük hatası ortaya çıktı! - Sayfa 1

Kendi sahasında Alanyaspor’a 2 kritik puan kaybederek liderlik koltuğundan inen Fenerbahçe’de eleştirilerin hedefindeki isim teknik direktör İsmail Kartal oldu.
 

110
İsmail Kartal'ın en büyük hatası ortaya çıktı! - Sayfa 2

Sarı lacivertliler bu sezon 25 lig maçında sadece 11 puan yitirirken bunların 9’u Kadıköy’de oynanan karşılaşmalarda geldi.
 

210
İsmail Kartal'ın en büyük hatası ortaya çıktı! - Sayfa 3

Taraftarı önünde 1 kez kaybeden, 3. beraberliğini ise Alanya’dan alan Kanarya’da son karşılaşmada oynanan panik futbol, kadro seçimi ve oyuncu değişikliklerindeki tercihleri okların Kartal’a dönmesine neden oldu.
 

310
İsmail Kartal'ın en büyük hatası ortaya çıktı! - Sayfa 4

DZEKO’NUN YERİNE RYAN KENT 
Alanyaspor beraberliği ile zirve yarışında ezeli rakibi Galatasaray’ın 2 puan gerisine düşen Fenerbahçe’de taraftar grupları, sosyal medyada ve yorumcular tarafından ağırlıklı olarak 5 madde üzerinde yoğunlaşan eleştiriler şöyle:

410