Oriient yılın girişimcisi seçildi

MediaMarkt Türkiye, 2018 yılında başlattığı MediaMarkt Startup Challenge projesinin 5’incisini; Google, Index Grup, Zip ve Hacquarters işbirliğiyle düzenledi.

HÜRRİYET HÜRRİYET
Oriient yılın girişimcisi seçildi

 51 ülkeden 205 girişimin değerlendirildiği yarışmanın ön elemesini geçen 10 girişim ise 1 Kasım tarihinde düzenlenen final etkinliğinde jüriye sunumlarını yaptı. MediaMarkt Startup Challenge 2022’nin kazananı Oriient oldu. İç mekân konumlandırma sistemi olan Oriient, dijital dünyayı ve veri destekli kişiselleştirmeyi bir araya getirerek gerçek zamanlı müşteri deneyimini iyileştiriyor. MediaMarktSaturn Perakende Grubu COO’su ve MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım, “Projemiz, ilerleyen yıllarda kapsama alanını genişletti ve dünyanın birçok ülkesinden başvuru almaya başladı. Bunlar MediaMarkt Startup Challenge’ın doğru yolda ve sağlam adımlarla ilerlediğinin en büyük göstergeleri” dedi.

 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER