AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok: Ankara'yı dünya başkenti yapacağız

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, "31 Mart'ta solan Ankara kazanacak. Büyük bir kasabaya dönüştürülen Ankara'yı dünya başkenti yapacağız" dedi.

HÜRRİYET HÜRRİYET
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok: Ankara'yı dünya başkenti yapacağız

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Ankara'nın Evren ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. Altınok, Ankara'da su faturalarının elektrik faturalarını geçtiğini söyleyerek, "Köylerde su aboneliği için ne kadar isteniyor? Güya köylerdeki su sayaçlarını söküp atacaktı. Ama şu an insanlarımız gelen su faturalarından dolayı sayaçlarını söküyor veya ödeyemediği için Büyükşehir Belediyesi gelip söküyor. Tam tersi oldu. Allah'ın verdiği sudan para mı kazanılır? Su fiyatları pahalı, 'ucuzlatacağım' demişti. Su parası, elektrik parasını geçti" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın vatandaşa verdiği sözleri tutmadığını ifade eden Altınok, "Büyükşehir Belediye Başkanının geçen seçimde verdiği sözleri biliyorum. Yüzde 90'ını yapmamış. Bir kişi size 100 tane söz verse 90'ını yapmasa bir daha güvenir misiniz? Ankaralıya verdiği sözlerin yüzde 90'ını yapmamış bir Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı var. Altınok söz verirse yapar" ifadelerini kullandı.

‘MAZOT DESTEĞİ 2 DEFA VERİLDİ’

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER