155 birimli proje 2024’te hazır

Yapı ve Yapı tarafından İstanbul Beşiktaş’ta hayata geçirilen Kempinski Residences Balmumcu’nun 2024 yılında tamamlanacağı açıklandı.

HÜRRİYET HÜRRİYET
155 birimli proje 2024’te hazır

155 birimin yer alacağı projeyle ilgili şirketten yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: “Şehrin merkezinde ve karmaşadan uzak bir yaşam vadeden Kempinski Residences Balmumcu, Yapı ve Yapı’nın yarım asırlık tecrübesi ile yükseliyor. Doğal doku korunarak mimari tasarımı oluşturulan proje, İstanbul’un kalbi Beşiktaş Balmumcu’da şehrin gözde iş, kültür, sanat, alışveriş ve eğlence merkezleri, eğitim kurumları ve tüm ana arter ulaşım kanallarına yakınlığı ile öne çıkıyor.  Kempinski Residences Balmumcu;  lokasyonu, boğaza hâkim konumu, yeşille iç içe sosyal olanakları, daireleri ve villalarıyla yatırım değeri ile geleceğe miras bir proje olacak. Kempinski’nin ev sahiplerine sunacağı otel konforunda özel hizmetleriyle ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden projede en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş geniş yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, özel havuzlu bahçe dubleksler, havuzlu ve bahçeli geniş villalar ve görkemli boğaz manzarasıyla penthouse dairelerden oluşan 155 adet birim yer alacak.”

 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER