23 Kasım Şans Topu sonuçları… MPİ Şans Topu çekiliş sorgulama sayfası...

Sisal Şans'ın en çok kazandıran oyunlarından Şans Topu'nda çekilişi, 5+1 şanslı numarayı bilen kazanıyor. Çekiliş ise canlı yayından aktarılıyor. İşte 23 Kasım Şans Topu çekiliş sonuçları ve sorgulama sayfası...

F5HABER F5HABER
23 Kasım Şans Topu sonuçları… MPİ Şans Topu çekiliş sorgulama sayfası...

Büyük heyecanla beklenen Şans Topu çekilişi, Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirildi. Bu akşamın şanslı numaraları da belli oldu. İşte 23 Kasım Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı…

23 kasım şans topu sonuçları

23 KASIM ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI

23 Kasım Çarşamba gününün Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. Bu akşamın kazandıran numaraları;  2, 5, 7, 9, 28 ve +4

ŞANS TOPU SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI

23 kasım şans topu sonuçları

BİR ÖNCEKİ ŞANS TOPU SONUÇLARI

Son çekilişte (20 Kasım) kazandıran numaralar; 13-17-18-32-33+3 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 5+1 bilen 1 talihli 688.833,95 TL büyük ödülün sahibi oldu.

ŞANS TOPU'NUN KURALLARI

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.
Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

SONRAKİ HABER