Giresun'da 3 erkek kardeş, aynı gün evlendi

Dereli ilçesinde aynı gün nikah masasına oturan 3 erkek kardeşin, düğünlerini ise birer ay arayla farklı şehirlerde yapacak. Çiftlerin nikahını ise Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, kıydı.

Giresun'da 3 erkek kardeş, aynı gün evlendi - Sayfa 1

Giresun’un Dereli ilçesi Kuşluhan Mahallesi sakinlerinden 3 kardeş; Selami, Murat ve Sinan Saray kardeşler, aynı anda nikâh masasına oturarak ilginç anların yaşanmasına sebep oldular

Giresun'da 3 erkek kardeş, aynı gün evlendi - Sayfa 2

2 yılı aşkın süredir birlikte oldukları kız arkadaşları Kübra Cömert, Serap Yıldırım ve Sevda Yıldız ile aynı anda nikâh masasına oturan 3 kardeş, törene katılanlara ilginç bir deneyim yaşattı. Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse’nin kıydığı nikâh töreni ilginç anlara sahne oldu.

Giresun'da 3 erkek kardeş, aynı gün evlendi - Sayfa 3

"Nikah memurumuz 'böyle daha ekonomik oluyor' dedi"

Tören öncesinde duygularını aktaran Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, “İlk duyduğumda bende çok heyecanlandım. Daha önce eşi benzeri olan bir durum mu bilemiyorum ama bu nikâhı kıyma şerefini bana lütfettikleri için heyecanlandım ve koşarak buraya geldim. Acaba ekonomik şartların iyiliğinden mi yoksa kötülüğünden mi yaptılar diye sordum nikâh memuru arkadaşımıza, İnsanlar artık düğün bile yapıyor mu yoksa diye. Nikah memurumuz ‘böyle daha ekonomik oluyor’ dedi.

Giresun'da 3 erkek kardeş, aynı gün evlendi - Sayfa 4

Nikah sonrası 3 kardeş annelerin kucağına oturdu

Nikâh sonrası tekerlekli sandalyede oturan annelerinin kucağına oturarak fotoğraf çektiren üç kardeş, duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldular.