Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası sert sözler! "Sokakta nasıl dolaşacaklar?"

Spor yazarları, Galatasaray'ın 24. şampiyonluğunu değerlendirdi. Osman Şenher, Konyaspor-Galatasaray öncesinde yaşananlara sitem etti.

Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası sert sözler! "Sokakta nasıl dolaşacaklar?" - Sayfa 1

Spor yazarları Galatasaray'ın şampiyonluğunu değerlendirdi. Osman Şenher, Konyaspor-Galatasaray maçı öncesinde yaşananları kaleme aldı. İşte spor yazarlarının değerlendirmeleri...
 

128
Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası sert sözler! "Sokakta nasıl dolaşacaklar?" - Sayfa 2

OSMAN ŞENHER - KENETLENMEK ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ 
Süper Lig bütün takımları hakikaten moral olarak bitiriyor. Bunun da tek sebebi algı operasyonu yapılıyor. Bir haftadır ‘Ööö’ dedik. Bazıları “Galatasaray ile Konyaspor beraberliğe maçı bağlayacaklar”, bazıları da, ‘Bu Konyaspor, Galatasaray’ı rahat rahat yener, ligde kalır’ diyerek insanların kafalarını karıştırmak için elinden geleni yaptılar. Üzüldüğüm taraf, bu yorumları yapanlar futbolun içinde olan insanlar.

228
Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası sert sözler! "Sokakta nasıl dolaşacaklar?" - Sayfa 3

G.Saray, Fenerbahçe’ye yenildi diye sarı-kırmızılıları bir anda yerle bir etmek için müthiş bir çaba gösterildi. Ama sezon başından beri Okan hoca ile futbolcular, yöneticiler ve hepsinden önemlisi taraftarlar öyle bir kenetlendiler ki, dışarıdan gelen bu olumsuzluklara tek vücut olarak kalkan oldular ve etkilenmediler.
 

328
Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası sert sözler! "Sokakta nasıl dolaşacaklar?" - Sayfa 4

Sezon içinde her takımda olduğu gibi sıkıntılar da yaşandı, iyi futbol oynayamadıkları maçlar oldu, çok iyi oynadıkları maçlar da oldu. Ama bunu tek vücut olarak çok iyi karşıladılar. Hep birbirlerine destek oldular ve ayakta kaldılar. Bunun da mükafatını Konyaspor karşısında harika futbol ve mükemmel mücadeleyle aldılar.
 

428