Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne play-off turundan katılacak! İşte muhtemel rakipler

Trendyol Süper Lig'de 2023-2024 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek. Sarı-kırmızılılar, Devler Ligi'ne play-off turundan katılacak. Muhtemel rakipler belli oldu.

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne play-off turundan katılacak! İşte muhtemel rakipler - Sayfa 1

Süper Lig'de sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne play-off turundan başlayacak. Geçen sezon ikinci ön eleme turundan başlayan ve 3 takımı geçerek kendisini Devler Ligi gruplarına atan sarı-kırmızılılar, bu kez tek takımı geçerek aynı başarıyı tekrarlamaya çalışacak.
 

112
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne play-off turundan katılacak! İşte muhtemel rakipler - Sayfa 2

KURALAR NE ZAMAN? 
Şampiyonlar Ligi'nde play-off turunda kuralar 5 Ağustos 2024 tarihinde çekilecek. Play-off turunda ilk maçlar 20-21 Ağustos, ikinci maçlar ise 27-28 Ağustos tarihinde oynanacak. Play-off turunda 14 takım mücadele edecek ve 7 takım Şampiyonlar Ligi gruplarına adını yazacak.

212
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne play-off turundan katılacak! İşte muhtemel rakipler - Sayfa 3

MUHTEMEL RAKİPLER 
Galatasaray ile birlikte play-off turunda doğrudan Kızılyıldız, İsviçre Ligi Şampiyonu ve Ukrayna Ligi şampiyonu mücadele edecek. Alt turlardan gelecek -şu anlık - Galatasaray'ı bekleyen önemli takımlar şu şekilde:

312
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne play-off turundan katılacak! İşte muhtemel rakipler - Sayfa 4

Ferencvaros (Macaristan): Şampiyonlar Ligi'ne birinci eleme turundan başlayacak.
 

412