Fenerbahçe'nin Mourinho hayalleri suya düştü! Süper Lig deviyle anlaştı, Di Maria’yı yanında getiriyor

Dünyaca ünlü isim Jose Mourinho'nun Fenerbahçe'ye geleceği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Aziz Yıldırım'ın görüştüğü teknik adam için Süper Lig devi devreye girdi. İşte detaylar...

Fenerbahçe'nin Mourinho hayalleri suya düştü! Süper Lig deviyle anlaştı, Di Maria’yı yanında getiriyor - Sayfa 1

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi gözler teknik direktör tercihine çevrilmiş durumda. Birçok teknik adamla görüşmeler gerçekleştiren Beşiktaş'ta son olarak Jose Mourinho'nun ismi, gündeme bomba gibi düşmüştü.
 

Fenerbahçe'nin Mourinho hayalleri suya düştü! Süper Lig deviyle anlaştı, Di Maria’yı yanında getiriyor - Sayfa 2

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Siyah-Beyazlı kulübün Jose Mourinho’yla görüştüğünü resmen duyurarak Siyah-Beyazlı camiayı heyecanlandırmıştı.
 

Fenerbahçe'nin Mourinho hayalleri suya düştü! Süper Lig deviyle anlaştı, Di Maria’yı yanında getiriyor - Sayfa 3

Yücel, konuyla ilgili olarak Hatayspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, “1 ay önce Mourinho ile temasa geçtik. Teklifimize sıcak baktı. Önümüzdeki hafta durum netleşir. Ekonomik detaylar halledildi. Haftaya İtalya’ya gidip yüz yüze görüşeceğiz.
 

Fenerbahçe'nin Mourinho hayalleri suya düştü! Süper Lig deviyle anlaştı, Di Maria’yı yanında getiriyor - Sayfa 4

Mourinho ile anlaşırsak kendisine Ricardo Quaresma’nın da teknik heyette yer almasını önereceğiz. Beşiktaş’a mali yük oluşturmayacak, sponsorla halledebiliriz. Ben, bu sürecin sponsoruyum. Bu bizim isteğimize bağlı olarak sonuçlanacak. Önemli olan Beşiktaş ile en uyumlu olacak isimde mutabık kalmak” demişti. Kupada perşembe günü oynanacak final sonrası Mourinho’yla görüşme olacak.