Fenerbahçelileri çılgına çevirecek iddia! Mourinho Beşiktaş'tan Fred'i istedi: Bana onu alın

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel'in, ''Mourinho ile görüştük'' açıklamasından sonra Mourinho'nun talebi gündeme bomba gibi düştü. Mourinho'nun Beşiktaş yönetiminden Fenerbahçeli Fred'i istediği iddia edildi.

Fenerbahçelileri çılgına çevirecek iddia! Mourinho Beşiktaş'tan Fred'i istedi: Bana onu alın - Sayfa 1

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Hatayspor maçının ardından yaptığı açıklamada Jose Mourinho ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Yücel, "1 ay önce Jose Mourinho ile temasa geçtik. Teklifimize sıcak baktı." dedi.

111
Fenerbahçelileri çılgına çevirecek iddia! Mourinho Beşiktaş'tan Fred'i istedi: Bana onu alın - Sayfa 2

İşte Yücel'in açıklamaları:

"Yaklaşık 1 ay önce İstanbul'da, Jose Mourinho ile görüştüm. Kendisini Beşiktaş'ta görmek istediğimi söyledim. Beşiktaş'ın kimyasına uygun olduğunu dile getirdim.

211
Fenerbahçelileri çılgına çevirecek iddia! Mourinho Beşiktaş'tan Fred'i istedi: Bana onu alın - Sayfa 3

Jose Mourinho, teklif sonrası bir değerlendirme yapacağını, Beşiktaş'ı takip edeceğini ve geri dönüş yapacağını dile getirdi.

311
Fenerbahçelileri çılgına çevirecek iddia! Mourinho Beşiktaş'tan Fred'i istedi: Bana onu alın - Sayfa 4

"MOURİNHO'NUN EKONOMİK OLARAK BEKLENTİLERİNİ KARŞILADIK"

Mourinho, bir süre sonra geri dönüş yaptı ve gelmeyi kabul etti. Önümüzdeki hafta İtalya'da yeniden görüşme yapacağım. Beşiktaş'ta çalışmak istediğini söyledi. Beşiktaş olarak Mourinho'nun ekonomik anlamdaki beklentilerini karşıladık. Sponsorluklar özelinde çalışmamız var. Rakamları karşılamaya hazırız. Yönetim kurulu içerisinde Mourinho konusunu değerlendireceğiz. Önümüzdeki hafta İtalya'da son bir görüşme gerçekleştireceğiz."

411