Fenerbahçeliler bu habere çok kızacak: Altay Bayındır Süper Lig devine imza attı!

Manchester United'da beklediği forma şansını bulamayan milli kaleci Altay Bayındır, Süper Lig devi Beşiktaş ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

Fenerbahçeliler bu habere çok kızacak: Altay Bayındır Süper Lig devine imza attı! - Sayfa 1

Fenerbahçe'den büyük umutlarla transfer olduğu Manchester United'da istediği forma şansını bulamayan milli kalecimiz Altay Bayındır Süper Lig'e geri dönüyor.

 

3 YILLIK ANLAŞMAYA VARDI
Daha fazla forma giyebileceği bir takıma transfer olmak isteyen Altay, Manchester United yönetimine bu durumu iletti ve kolaylık istedi. Prensip olarak Beşiktaş ile anlaşmaya varan Altay Bayındır, 3 yıllık sözleşmeye "Tamam" dedi. EURO 2024 sonrası resmiyete dökülmesi beklenen bu transfer haberi için İngiliz basını da detayları paylaştı.

5 MİLYON EURO
Beşiktaş yönetiminin Altay Bayındır için 5 milyon euro bonservis + 3 milyon euro bonuslar içeren bir paket hazırladığı aktarıldı. Siyah-beyazlıların, Altay ile sezon biter bitmez anlaşmaya vardığı öne sürüldü.

Fenerbahçeliler bu habere çok kızacak: Altay Bayındır Süper Lig devine imza attı! - Sayfa 2

3 YILLIK ANLAŞMAYA VARDI

Fenerbahçeliler bu habere çok kızacak: Altay Bayındır Süper Lig devine imza attı! - Sayfa 3

Daha fazla forma giyebileceği bir takıma transfer olmak isteyen Altay, Manchester United yönetimine bu durumu iletti ve kolaylık istedi.

Fenerbahçeliler bu habere çok kızacak: Altay Bayındır Süper Lig devine imza attı! - Sayfa 4

Prensip olarak Beşiktaş ile anlaşmaya varan Altay Bayındır, 3 yıllık sözleşmeye "Tamam" dedi. EURO 2024 sonrası resmiyete dökülmesi beklenen bu transfer haberi için İngiliz basını da detayları paylaştı.