Fenerbahçe'de beklentileri karşılayamayan Ryan Kent için sürpriz rekabet

Fenerbahçe'nin ocak ayında kiralık göndereceği iddia edilen Ryan Kent için Leeds United ve Bournemouth'un devreye girdiği belirtildi. Sarı lacivertliler, satın alma opsiyonuyla kiralamak istediği Ryan Kent'ten sezon sonunda 6 milyon sterlin gelir bekliyor.

Fenerbahçe'de beklentileri karşılayamayan Ryan Kent için sürpriz rekabet - Sayfa 1

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz yaz bonservis bedeli ödemeden kadrosuna kattığı Ryan Kent'in ara transfer döneminde kiraya verileceği ve İngiliz futbolcu için şimdiden taliplerin olduğu öne sürüldü.

Fenerbahçe'de beklentileri karşılayamayan Ryan Kent için sürpriz rekabet - Sayfa 2

Kent, Rangers'ta geçirdiği 4 yılın ardından geçen sezonun sonunda yeni sözleşme teklifini kabul etmemiş ve İskoç takımından ayrılmıştı. 27 yaşındaki oyuncu, İngiliz ve Avrupa kulüpleriyle yaptığı görüşmelerin ardından en iyi teklifi yapan Fenerbahçe'ye 4 yıllık imza atmıştı.

Fenerbahçe'de beklentileri karşılayamayan Ryan Kent için sürpriz rekabet - Sayfa 3

FENERBAHÇE SATIN ALMA OPSİYONUYLA KİRALAMAYA SICAK BAKIYOR

TEAMtalk'un haberine göre; sarı lacivertli takımda işler planladığı gibi gitmeyen Ryan Kent, ilk 11'e girmekte zorlanırken, Fenerbahçe'nin İngiliz futbolcuyu ocak ayında kiraya vereceği ve satın alma opsiyonu için pazarlık yapmaya hazır olduğu iddia edildi.

Fenerbahçe'de beklentileri karşılayamayan Ryan Kent için sürpriz rekabet - Sayfa 4

"TAKIMA ADAPTE OLAMADI"

Haberde kanat oyuncusunun İstanbul'daki hayata uyum sağlamakta zorlandığı ve kulübe adapte olamadığı belirtilirken, takım arkadaşlarıyla bütünleşmede ve yeni takımına alışmada sorunlar yaşadığı da ileri sürüldü.