Emeklilikte Yaşa Takılanlar için son düzlüğe girildi; Beştepe'de EYT toplantısı yapıldı

EYT'de son durum vatandaşlar tarafından merak ediliyor. EYT ne zaman çıkacak, şartları nelerdir? gibi sorularda son düzlüğe girildi. Emeklilikte Yaşa Takılanlara ilişkin düzenleme ile ilgili son toplantı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapıldı. Toplantı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin katılımıyla gerçekleşti.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar için son düzlüğe girildi; Beştepe'de EYT toplantısı yapıldı - Sayfa 1

Son dakika EYT Haberleri...Emeklilikte Yaşa Takılanlar için nefesler tutuldu. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Emeklilikte Yaşa Takılanlara ilişkin düzenleme ile ilgili son toplantı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirildi. Toplantıya Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de katıldı.

110
Emeklilikte Yaşa Takılanlar için son düzlüğe girildi; Beştepe'de EYT toplantısı yapıldı - Sayfa 2

SON DAKİKA HABERİ | EYT'DE KRİTİK TOPLANTI GERÇEKLEŞTİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Emeklilikte Yaşa Takılanlara (EYT) ilişkin düzenlemeyle ilgili Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplantı yapıldı.

210
Emeklilikte Yaşa Takılanlar için son düzlüğe girildi; Beştepe'de EYT toplantısı yapıldı - Sayfa 3

EYT NE ZAMAN ÇIKACAK?

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay başkanlığındaki toplantıya Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, TBMM AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ve Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı katıldı.

310
Emeklilikte Yaşa Takılanlar için son düzlüğe girildi; Beştepe'de EYT toplantısı yapıldı - Sayfa 4

Toplantıda EYT düzenlemesine ilişkin son durum değerlendirildi. Düzenlemenin ilerleyen günlerde TBMM Başkanlığı'na sunulması bekleniyor.

410