Tarihi resmen verdi: Bir analiste göre Bitcoin yıl sonuna kadar 100,000 dolara ulaşacak

SkyBridge Capital'in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin'in geleceği hakkındaki iyimserliğini dile getirerek altı ay içinde yeni büyük kazanımlar öngördüğünü ifade etti.

F5HABER F5HABER
Tarihi resmen verdi: Bir analiste göre Bitcoin yıl sonuna kadar 100,000 dolara ulaşacak

CNBC ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Scaramucci şunu öne sürdü: Bitcoin altı haneli bir rakama ulaşabiliyor. Mevcut düzeltmeyi, aşağıdaki gibi vakaların çözümü de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağladı: ödeme Mt. Borç verenler ve BTC ile Gox satışlar Alman hükümetinin.

Scaramucci, yıl sonuna kadar 100,000 dolara ulaşabileceğini öngörerek Bitcoin'in uzun vadeli temelleri hakkındaki yükseliş duruşunu yineledi.

Başarısız olan FTX borsasındaki eski hesap sahiplerine tahmini 16 milyar dolarlık bir ödemenin kripto para birimi lideri için potansiyel bir katalizör olduğuna dikkat çekti ve bunun çoğunun kripto alanına geri akabileceğini öngördü.

Scaramucci ayrıca Demokrat Parti'yi dijital varlıklara yönelik temkinli duruşlarının seçim sonuçları konusunda uyardı ve kripto para biriminin benimsenmesinin yaklaşan ABD başkanlık seçimleri sırasında önemli eyaletlerdeki seçmenleri etkileyebileceğini öne sürdü.

SONRAKİ HABER