için kaldı

Dubai'de şoke eden fotoğraf çekimi!

Dubai’de bir gökdelenin balkonunda ünlü bir firmanın web sitesi çekimleri için çıplak poz veren bir grup kadın polis tarafından gözaltına alındı.

F5HABER F5HABER

Dubai'de gerçekleştirilecek bir fotoğraf çekimi için bir grup model balkonda çıplak poz verdi. Katı kurallarıyla bilinen Birleşik Arap Emirlikleri'nde 20 modelin fotoğrafları sosyal medyada yayılmaya başlayınca polis harekete geçerek tutukladı.

Ülkedeki katı kurallara rağmen, yaklaşık 20 kadından oluşan profesyonel modeller, fotoğraf çekimine katıldı. Marina bölgesinde balkona çıplak çıkan modeller, komşu gökdelenlerdeki kişileri rahatsız etti. Görüntüler WhatsApp'ta dolaşmaya başlayınca polis hareket geçti. 

Çekim yapan ekip ve modeller, çıplaklık, kamu ahlakına aykırı hareket etmek suçlamasıyla tutuklandı. Modellerin çıplaklık ve uygunsuz davranışları nedeniyle 6 ay hapis cezası ve 5 bin dirhem (11 bin 144 TL) para cezası alabileceği belirtiliyor.

Ülkede halka açık yerlerde öpüşmek, alkol almak gibi davranışlar nedeniyle insanların hapse atıldığı Arap emirliğinde yaşanan olay herkesi şoke etti. 


 

SONRAKİ HABER