Dilan Polat’ın çocukluk arkadaşı konuştu: ‘Ben inanmıyorum ki haklılığına'

Dilan Polat ve Engin Polat soruşturması devam ederken Dilan Polat'ın çocukluk arkadaşı avukat Özgecan Sırma konuştu. Sırma, Dilan Polat'ın çocukluk yıllarından yaşadıklarına dair pek çok ayrıntı verdi.

Dilan Polat’ın çocukluk arkadaşı konuştu: ‘Ben inanmıyorum ki haklılığına' - Sayfa 1

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin ‘Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet’ suçları nedeniyle haklarındaki soruşturma sürüyor.
 

110
Dilan Polat’ın çocukluk arkadaşı konuştu: ‘Ben inanmıyorum ki haklılığına' - Sayfa 2

Dilan Polat'ın çocukluk arkadaşı avukat Özgecan Sırma bir televizyon yayınına konuk oldu. Sırma "Dilan'ın hayatı sadece Engin. Engin ile olan ilişkisi. Biz 17 yaşındayken Engin'in çoraplarını kokluyordu. 'Kocam kocam' demesi şov değil, gerçek. Belki de ailedeki duygu eksikliğindendi. Aşk diyemeyeceğimiz, saplantı boyutunda bir bağı var" dedi.
 

210
Dilan Polat’ın çocukluk arkadaşı konuştu: ‘Ben inanmıyorum ki haklılığına' - Sayfa 3

Sırma'nın açıklamaları şu şekilde:
 
Dilan gecekondu hayatından gelme bir kız değil. Eşi öyle. Gelin gittiği ev öyle. Engin, Dilan'ı istemeye geleceği zaman evlerini biz temizledik. Tabii ki hizmetçileri vs yoktu. Ama Antalya'da evleri vardı birkaç tane. Dilan'ın travmaları çoktu. Çok panikatak krizleri geçiriyordu.

310
Dilan Polat’ın çocukluk arkadaşı konuştu: ‘Ben inanmıyorum ki haklılığına' - Sayfa 4

Dilan'ın gençliğinde de intihar girişimi oldu. Annesinin kaybı ile alakalı diye düşünüyorum. Annem market alışverişi için indiğinde, Dilan için 'binanın tepesinde' diyorlar. Oradan alıp annem bizim eve getirdi. Sakinleştirdik süreci böyle devam ettirdik.
 

410