Demet Özdemir ayrılık haberlerine ateş püskürdü: Yazıklar olsun!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, geçen yaz nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde büyük kriz çıktığı iddia edildi. Yazılanlara karşın sessizliğini koruyan oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı bir yazıyla adeta ateş püskürdü.

Demet Özdemir ayrılık haberlerine ateş püskürdü: Yazıklar olsun! - Sayfa 1

Fox TV ekranlarında yayınlanan Adım Farah dizisinde Engin Akyürek ile birlikte başrolde olan oyuncu, geçtiğimiz yaz evlendiği şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile olan ayrılık haberleri ile gündeme geldi.
 

Demet Özdemir ayrılık haberlerine ateş püskürdü: Yazıklar olsun! - Sayfa 2

Özdemir paylaşımıyla hem iddiaları yalanladı hem de haberleri yapanlara verdi veriştirdi. Demet Özdemir, çıkan haberlerle ilgili yaptığı paylaşımda:
 
 

Demet Özdemir ayrılık haberlerine ateş püskürdü: Yazıklar olsun! - Sayfa 3

"İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun.
 

Demet Özdemir ayrılık haberlerine ateş püskürdü: Yazıklar olsun! - Sayfa 4

Zor günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına iddia adı altında yapılan sözlü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum.