Cumhurbaşkanı Erdoğan: Özgür Özel ile haftaya görüşeceğiz

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 104. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Meclis'te resepsiyon düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Özgür Özel'den görüşme talebi geldi. Önümüzdeki hafta görüşeceğiz." dedi. CHP Genel Başkanı Özel ise "Birbirimizi dinleyeceğiz, birbirimizi anlayacağız." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Özgür Özel ile haftaya görüşeceğiz - Sayfa 1

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, TBMM'nin açılışının 104. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla resepsiyon verdi.
 

114
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Özgür Özel ile haftaya görüşeceğiz - Sayfa 2

Resepsiyona Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bazı bakanlar, Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ve kuvvet komutanları, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, siyasi partilerin yöneticileri, milletvekilleri, Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı, yabancı misyon temsilcileri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Resepsiyona yoğun katılımın olduğu gözlendi.

214
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Özgür Özel ile haftaya görüşeceğiz - Sayfa 3

Meclis Tören Salonu'ndaki resepsiyonda Numan Kurtulmuş, eşi Sevgi Kurtulmuş ile birlikte davetlileri salonun girişinde karşıladı, teker teker tokalaştı.

314
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Özgür Özel ile haftaya görüşeceğiz - Sayfa 4

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Meclis Başkanı Kurtulmuş karşıladı.
 

414