Çok Gezenti programının sunucusu Burak Akkul'un eşi Seda Akkul isyan etti! 'Ülkeye korona getirdiniz demekten vazgeçin!'

Çok Gezenti isimli programı sunan Burak Akkul ve eşi, Corona virüsü şüphesiyle İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı. Yoğun Bakımda olan Burak Akkul'un eşi Seda Akkul, Twitter hesabından yaptığı açıklamasıyla adeta isyan etti.

"Çok Gezenti" programıyla tanınan ünlü sunucu Burak Akkul, geçtiğimiz günlerde coronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı ve testi pozitif çıktı. 

118

Gün geçtikçe durumu fenalaşan ünlü sunucu yoğun bakıma kaldırıldı. Akkul'un durumu ciddiyetini korurken, eşi Seda Akkul'dan açıklamalar geldi. 
 

218

Twitter hesabından konuyla ilgili birtakım açıklamalarda bulunan Akkul, şunları yazdı: ""Burak yoğun bakımda stabil. Daha iyi olması için duanıza, iyi dileklerinize ihtiyacı var. Doktorlar onunla çok iyi ilgileniyor. Ben karantinada hastanede tedavi altındayım. 
 

318

Burak’ın doktoru ile ilgili haberler de yanlış. Dr. Bey gerekli önlemleri almıştı ve zaten korona negatif çıktı görevine dönebildi. Burak ve tüm hastalar için çabalıyor. Ben ‘fiziken’ kötü değilim. Korona pozitif tedavisi oluyorum.

418