Burçin Terzioğlu'ndan flaş İlker Kaleli hamlesi!

Şarkıcı Sıla ve oyuncu İlker Kaleli'nin aşk haberi magazin gündemini sarsmıştı. Kaleli 'dostça ayrıldık' dediği eski sevgilisi Burçin Terzioğlu'nu sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı. Kaleli'nin bu hamlesinin ardından Terzioğlu'ndan da karşı hamle geldi!

Ocak ayında şef Hazer Amani'den boşanan şarkıcı Sıla, iki ay önce ünlü oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu. Sürpriz birlikteliğinin yankıları sürerken Kaleli, geçtiğimiz günlerde 2018'de yollarını ayırdığı Burçin Terzioğlu'nu Instagram'dan takip etmeyi bırakmıştı.

Spor eğitmeni olan Umut Duygu ile aşk yaşayan Terzioğlu da eski sevgilisinin bu hamlesinin ardından İlker Kaleli'yi sildi.

"DOST KALDIK" DEMİŞTİ

Burçin Terzioğlu, 'Poyraz Karayel' dizisinde tanıştıktan sonra 3,5 yıl aşk yaşadığı eski aşkı İlker Kaleli ile ilgili sorulara, "İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok" şeklinde yanıt vermişti.

41 yaşındaki ünlü oyuncu, şimdilerde spor eğitmeni olan Umut Duygu ile birliktelik yaşıyor.

"CANIMIN CANI"

Sıla ise yayınladığı bu kareye, "Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet... Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" notunu düşmüştü.

Ancak ünlü şarkıcının Kaleli için kullandığı, "Canımın canısın" sözünü geçtiğimiz yıl eski eşi Hazer Amani ile paylaşımında da kullandığı ortaya çıkmıştı.

 
 
 

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sıla, Amani ile bu fotoğrafını, "Canımın canısın" mesajı ile yayınlamıştı. 40 yaşındaki şarkıcının eski eşi ve yeni sevgilisi için kullandığı kelimeler sosyal medyada çok konuşulmuştu.