Beşiktaş'ta Gedson Fernandes'in yeni maaşı; Zam müjdesi

Beşiktaş, Gedson Fernandes’in sözleşmesinde iyileştirmeye gitti. Yönetim, 24 yaşındaki orta saha oyuncusunun maaşını hatırı sayılır bir ölçüde yükseltip kontratını da artı bir yıl uzattı.

Beşiktaş'ta Gedson Fernandes'in yeni maaşı; Zam müjdesi - Sayfa 1

Beşiktaş'a geldiği günden beri iyi performansıyla taraftarın sevgilisi olan Gedson'un form durumu son dönemde daha da arttı.  

Beşiktaş'ta Gedson Fernandes'in yeni maaşı; Zam müjdesi - Sayfa 2

Siyah-Beyazlı ekibin yönetimi, Portekizli yıldızın yükselen grafiğine kayıtsız kalamayıp sözleşmesini uzattı ve maaşını da yükseltti. Kartal, iki yıldızının daha sözleşmesinde iyileştirme yapacak. Detaylara göz atalım...

 

Beşiktaş'ta Gedson Fernandes'in yeni maaşı; Zam müjdesi - Sayfa 3

Sırada Cenk ve Salih var

Kara Kartal’ın A Milli oyuncuları Cenk Tosun ve Salih Uçan’ın takımdaki maaşlarının yeni transferlerin ardından takım ortalamasından çok düşük seviyede kalması sonrasında gözler yönetime çevrilmişti. Siyah-Beyazlı idarecilerin, gelecek hafta içinde Cenk ve Salih’le bir araya gelip kontrat yenileme görüşmelerine başlayacağı kaydedildi.

Beşiktaş'ta Gedson Fernandes'in yeni maaşı; Zam müjdesi - Sayfa 4

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, önceki gün A Spor’da katıldığı canlı yayında Gedson Fernandes için “Gedson’la biz kontratı tekrar uzattık, yeniledik, tazeledik. Gönlü bizde, bizim gönlümüz onda. Ama futbolcu bu, bir gün gitmek ister. Satışı söz konusu olursa, sanıyorum Türk tarihinin en büyük satışı olacaktır. 35’i geç, ben o rakamları artık konuşmuyorum” ifadelerini kullanmıştı.