Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulunmuştu: Cesedi eşek sırtında taşımış

Elazığ'da kaybolan ve 8 gün sonra Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulunan bir çocuk annesi Dilara Günana cinayetinin ayrıntıları ortaya çıktı. Cinayeti işleyen zanlı, talihsiz kadını ensesinden kurşun sıkarak öldürdü. Sonra da battaniyeye sarılmış halde eşeğe bindirip, 3 metrelik bir çukura gömdü.

Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulunmuştu: Cesedi eşek sırtında taşımış - Sayfa 1

1 çocuk annesi 25 yaşındaki Dilara Günana, 4 Mayısta akrabalarının bulunduğu Sedeftepe köyüne gitti. Günana'dan haber alamayan ailesi durumu polise bildirdi.
 

Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulunmuştu: Cesedi eşek sırtında taşımış - Sayfa 2

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan geniş çaplı çalışmada, kadının cesedi merkeze bağlı Sedeftepe köyü Armutluk mevkisinde toprağa gömülü halde bulundu.

Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulunmuştu: Cesedi eşek sırtında taşımış - Sayfa 3

Topraktan çıkartılan kadının cesedi, otopsi yapılmak üzere Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Otopsinin ardından morgdan alınan Günana'nın cansız bedeni memleketi Tunceli'nin Pertek ilçesinde defnedildi.

Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulunmuştu: Cesedi eşek sırtında taşımış - Sayfa 4

CİNAYETİN AYRINTILARI ORTAYA ÇIKTI
Olaya ilişkin başta V.K. olmak üzere babası Y.K., annesi N.K. ve kardeşi S.K. adliyeye sevk edilirken bir yandan da korkunç cinayetin detayları ortaya çıktı.