Altın fiyatları yükselişe geçti! Gram altın alacaklar elinizi çabuk tutun, rekor için tarih verildi

Altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Altın fiyatları yeni günde ons altın öncülüğünde oklarını yukarı kırdı. Kritik seviyesi üzerinde seyreden altın fiyatları için tarih verildi. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın ve gümüş için kar satışı öngörüsünden bulunurken perşembe gününe işaret etti.

Altın fiyatları yükselişe geçti! Gram altın alacaklar elinizi çabuk tutun, rekor için tarih verildi - Sayfa 1

Altın fiyatları cephesinde rota yukarı çevrildi. Gram altın fiyatı ons altın yönlü hareket ederek yükselişini güçlendirdi.
  Piyasadaki yukarı yönlü hareketler sonrası düğün yapacaklar ve altın yatırımcısı canlı altın rakamlarını yakın takibe aldı.
 

110
Altın fiyatları yükselişe geçti! Gram altın alacaklar elinizi çabuk tutun, rekor için tarih verildi - Sayfa 2

Yurt içinde piyasalar kapalı seyrederken altın fiyatları ABD'den gelen verilerle yön buluyor. Yükselişini güçlendiren ons altın 2330 dolardan işlem görüyor. Buradan destek bulan gram altın 2430 TL üzerinde seyrediyor.
 

210
Altın fiyatları yükselişe geçti! Gram altın alacaklar elinizi çabuk tutun, rekor için tarih verildi - Sayfa 3

ABD Merkez Bankasının (Fed) bu yıl faiz indirimine başlayacağına ilişkin fiyatlamalar güçlenirken, gözler yarın açıklanacak olan İngiltere Merkez Bankasının (BoE) faiz kararına çevrildi.
 

310
Altın fiyatları yükselişe geçti! Gram altın alacaklar elinizi çabuk tutun, rekor için tarih verildi - Sayfa 4

ABD'de dün açıklanan verilere göre, perakende satışlar, mayısta aylık bazda yüzde 0,1 artarak piyasa beklentilerinin altında yükseliş kaydetti.
 

410