Acun Ilıcalı şimdiden açıkladı! Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı Survivor 2024'te de olacak...

Yaşanan deprem ve sel felaketlerinin ardından bu sezon beklediği reytingi alamayan Survivor'ın seneye olup olmayacağı merak konusu olmuştu. TV8’in patronu Acun Ilıcalı merak edilen konuya açıklık getirdi ve bizzat duyurdu. Survivor 2024'te olacaklar. İşte kadroya katılacak 3 isim.

Acun Ilıcalı şimdiden açıkladı! Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı Survivor 2024'te de olacak... - Sayfa 1

Ülkemizde yaşanan felaketlerin ardından Survivor'a ara verilmişti. Reytinglerde istediğini alamayan ve gerilere düşen programın 2024 y’ılında olup olmayacağı merak ediliyordu.

Acun Ilıcalı şimdiden açıkladı! Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı Survivor 2024'te de olacak... - Sayfa 2

Medya patronu Acun Ilıcalı "Survivor 2024'te olacak mı?" sorusunun yanıtını verdi. Önceki gece yayınlanan programda Acun Ilıcalı yarışmanın seneye de devam edeceğini duyurdu. 

Acun Ilıcalı şimdiden açıkladı! Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı Survivor 2024'te de olacak... - Sayfa 3

Açık artırma oyununu sunan Acun Ilıcalı, yarışmadaki değişikliklerden dolayı ana kadroya giremeyen 3 yarışmacının gelecek sene yarışacağını duyurdu.

Acun Ilıcalı şimdiden açıkladı! Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı Survivor 2024'te de olacak... - Sayfa 4

Açık artırma oyunu için Survivor 2023'ün yedek kadrosunda yer alan Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı'yı yanına çağıran Acun Ilıcalı, "2 ay Dominik'te kaldılar, kendi istekleriyle. Yarışmada değişiklikler olunca bu 3 arkadaşımız önümüzde sene Survivor kadrosunda yer alacaklar. Yarışmaya dahil olacakları için onlar da 45 gün iletişimsiz kaldı. Onlar için çok zor bir durum oldu" dedi.