2020’de en çok bu dizileri izledik! Her sahneleri ayrı olay

2020’de en çok hangi dizleri gözümüzü kırpmadan izlediğimiz belli oldu. Televizyonda, tablette, ya da telefonda... Hangisi olursa olsun sevdiğimiz dizileri kaçırmadan takip ediyoruz. Her biri farklı konulara sahip olan dizilerdeki sahneler bazen günlerce konuşuluyor. Türkiye’de en çok izlenen dizilere yönelik Marketing Türkiye ve Xsights bir araştırma yaptı. 2020’de en çok hangi dizileri izledik, gelin o araştırmayı sizlerle paylaşalım.

Koronavirüs salgınıyla birlikte yaşam şeklimizde bazı değişiklikler oldu. Yediğimiz içtiğimiz izlediğimiz ne varsa her şey sil baştan tekrar değişti.

124

Durum böyle olunca dizilere daha çok vakit ayırır olduk.

Türkiye’de 2020 yılının en beğenilen dizileri açıklandı. Şimdi gelin o listeye birlikte bakalım...

224

MASUMLAR APARTMANI

Masumlar Apartmanı %40'lık pay ile düzenli olarak takip edilen Türk dizileri arasında ilk sırada yer alıyor.  Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

324

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

424