0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi!

İhtiyaç kredisi ile ilgili son dakika kararı! 0.99 faiz oranı uygulanacak. Resmi açıklama geldi. Başvurular internetten alınıyor. Son gün 30 Haziran olarak belirlendi. Bankalardan art arda kredi kararları geliyor. İşte ihtiyaç kredisinde en düşük faiz oranını uygulayan bankalar ve tüketici kredilerindeki son durum...

0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi! - Sayfa 1

İhtiyaç kredilerinden yeni dönem başladı. BDDK kredi kullanımına vade sınırı getirdi. 50 bin ile 100 bin TL arasındaki tüketici kredilerinde vade sayısı 24, 100 bin liranın üzerindeki kredilerde ise 12 olarak belirlendi. Vade süresi belirlenirken 50 bin TL sınır olarak kabul edildi. 50 bin TL’nin altında kullanılan kredilerin vade sayılarında değişikliğe gidilmedi. 

116
0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi! - Sayfa 2

Kredi kararının ardından, ihtiyaç kredisi kullanmayı planlayan vatandaşlar hem vade hem de kredi faizleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Hangi bankanın tüketici kredisi faizleri daha düşük?

216
0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi! - Sayfa 3

Banka kredilerinde faiz oranları yukarı yönlü hareketini sürdürüyor. Uzun süredir yüksek faiz oranları kredi kullanacakların ödeme yükünü artırıyordu. Ancak bankalar dönemsel olarak uyguladıkları kampanyalarla faiz oranlarını aşağı çekiyor. 

316
0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi! - Sayfa 4

Taksit sayısının da azaltılmasından sonra tüketiciler hem kullanacakları kredi limitini hem de faiz oranlarını daha fazla dikkate alarak kredi kullanım sürecini yönetiyor. 

416