» » YEDİ RENK HABER »

Aldatan evli kadınlar nasıl anlaşılır?

Evlilikte aldatma konusu çok hassas bir nokta. Genelde erkekler aldatıyor gibi görünsede aldatan evli kadınlar da bir hayli sayıca fazla.

Aldatan evli kadınlar nasıl anlaşılır?

Peki evli kadınlar aldatırsa bu nasıl anlaşılır?

Kadınlar erkekler kadar dikkatsiz değildir ve anlamak için çok ince ayrıntılara bakmak gerekir.

Kıyafet değişikliği

Kadın yavaş yavaş giydiği kıyafet stilinde oynamalar yapmaya başlaması ,özellikle renk seçimindeki değişiklikler bir göstergedir.Bunun yanında yeni kıyafet alma sıklığı artmış ve daha çok markalı ürünlere yöneliyorsa buda ayrı bir ipucudur.

Değişikliğin nedeni yasak ilişki yaşadığı kişinin zevklerinin farklı olmasıdır ve konuşma aralarında beyan etmesinden kaynaklanmaktadır.

Kozmetik

Daha önceden yıllardır kullandığı parfümü değiştirmesi çok büyük bir delildir.Ayrıca majyaj malzemelerin sayısı ve kalitesinin artmasıda ayrı bir göstergedir. Kuaföre gitme sıklığında 2 kat artış olmuşsa hemen takibe başlamanız oldukça gereklidir.

Teknolojik aletler

Aldatmaların çoğu online ortamda olmakta.Tanışma fiziksel mekanlarda olsada sohbetin devamı daima internet üzerinden yürümektedir.Siz yattıktan sonra hala ayakta ve bilgisayar başında zaman geçiriyorsa ve bunu düzenli bir eğleme dönüştürmüşse korkun ve takip edin.

Telefon konuşmalarında ciddi bir artış olmuş ve kullandığı görüşme paketini büyütmüşse siz aradığınızda sık sık telefonu meşgulse ve size aradığınızı görüp geri dönmüyorsa sorun ciddi boyutlardadır.Mesajlarına yada arama kayıtlarına bakmayı silecektir,bunu kesinlikle atlamazlar ama meşgul olarak yakaladığınız saati not alın ve daha sonra çaktırmadan telefonuna o saatte gelen yada giden arama varmı bakın yoksa silmiştir ve aldatıyordur.Ayrıca telefonu sesiz modunda çokça kullanmaya başlayıp siz neden diye sorduğunuzda otobüs,toplantı vs..de almıştım unutmuşum diyorsa hemen geçmiştede böylemiydi bir düşünün.

Dışarıda Geçirilen Zaman:Çok yakın arkadaşıyla görüşmeleri en azından size bu şekilde lanse ettiği sayı artmış ise düşünmenizi öneririm.Yakın arkadaş durumu bildiğinden arayıp sorsanız bile daha önceden tembihli olduğundan evet beraberdik diyecektir kısaca aramanız bir şey ifade etmez.

Çeşitli nedenlerle rutin dışarı çıkma zamanları dışında sokakta oluyorsa ve bu süre uzuyorsa ayrıca haftanı belli günleri eskisinden farklı olarak düzenli dışarıda oluyorsa biraz sorun olduğu muhakkatır.

Cinsel hayat

Her evli çiftin kendilerine göre belli aralıklarla devam eden cinsel yaşamı vardır.Bu düzen yavaş yavaş kadın tarafından değiştirilmeye başlamışsa üzerine düşünmek gerekir.Özellikle dışarıda olduğu günler eğleme geçmeyi denerseniz ve sürekli red alırsanız demeki sizden önce birileri vardır ama tek seferde değil 4-5 denemede anlaşılabilir.

Eskisi kadar sizle bulutlara çıkmıyor ve bitsede gitsek moduna gelmeye başlamış,ve uyarılmada sorun yaşıyor ise size enerjisi ve ilgisi kalmamış demektir.

Size Davranışı

Yıllardır aynı adam olmanıza rağmen çok fazla eleştiri alıp başka kişilerle karşılaştırma yapılıyorsanız karşınızdaki sizi yeterli görmüyordur ve dikkate değer bulmuyordur.Berbaber yalnı bir yere gitmek istediğinizden sizi düzenli redediyorsa ve bundan kaçıyorsa onun gözünde artık başka önemli biri vardır.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.yedirenkhaber.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında YEDİ RENK HABER internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.