Whatsapp kullanıcılarını sevindirecek yeni özellik

Whatsapp kullanıcılarını sevindirecek yeni özellik 1.resim

Snapchat ile popülerleşen ve daha sonra Instagram, Facebook gibi platformlara da gelen Hikayeler (Stories) özelliğinin çok yakında mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta da yer bulacağı söyleniyor. Facebook hem kendisi hem de sahibi olduğu Instagram'da kullanıcılarına hikayeler özelliğini sunduktan sonra, bunu WhatsApp için denemesi tabii ki aslında sürpriz sayılmaz.

1 3
Whatsapp kullanıcılarını sevindirecek yeni özellik 2.resim

Facebook ve Instagram gibi bir sosyal medya uygulaması olmayan WhatsApp, kullanıcıların rehberinde yer alan ve uygulamaya sahip olan herkesle iletişime geçmeyi kolaylaştırıyor. Bu anlamda rehberinizdeki alakalı alakasız birçok kişiyle hikaye paylaşılması durumu sıkıntı yaratabilir. Tabii ki bunların sadece belirli kişilerle paylaşımı da mümkün. Uygulamada gizlilik ayarları buna izin verecek.

2 3
Whatsapp kullanıcılarını sevindirecek yeni özellik 3.resim

Daha önce birçok güncelleme ile dikkatleri üzerine çeken WhatsApp, aynı zamanda video arama, sesli mesaj ve NFC özelliği ile de kullanıcılarına yeni seçenekler sunuyor. Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı Facebook, en hızlı büyüyen mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı 2014 yılında 20 milyar dolar karşılığında satın almıştı.
Whatsapp'in Facebook bünyesine katılmasından bu yana kullanıcı sayısı ikiye katlandı. WhatsApp'in reklamsız olması ise popülerliğini artırıyor.

3 3


Reklamı Kapat