Kılıçdaroğlu'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Dualarımız, kahraman askerlerimizin burnu dahi kanamadan Barış Pınarı Harekatı'nın bir an önce başarılı bir şekilde tamamlanması için. Allah evlatlarımızı korusun, Allah evlatlarımızı muzaffer eylesin" dedi.

Takip et

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Dualarımız,  kahraman askerlerimizin burnu dahi kanamadan Barış Pınarı Harekatı'nın bir an  önce başarılı bir şekilde tamamlanması için." ifadesini kullandı.    Kılıçdaroğlu, Barış Pınarı Harekatı'nın başlaması dolayısıyla Twitter  hesabından açıklamada bulundu.   Kemal Kılıçdaroğlu, "Dualarımız, kahraman askerlerimizin burnu dahi  kanamadan Barış Pınarı Harekatı'nın bir an önce başarılı bir şekilde tamamlanması  için. Allah evlatlarımızı korusun, Allah evlatlarımızı muzaffer eylesin."  değerledirmesinde bulundu.  

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında VATAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER