» » VATAN »

Binlerce memura güzel haber! Tek seferde 5 bin 78 lira

Memurlar için güzel haberler peş peşe geliyor. Bankalar promosyon için yarışa girdi. İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi'nde görevli memurlara kişi başına tek seferde 5 bin 78 lira ödenecek. Ödemeler 15 Mayıs'ta yapılacak.

Binlerce memura güzel haber! Tek seferde 5 bin 78 lira

Kamu kurumlarının maaş promosyonlarına ilişkin görüşmeleri tek tek sona ermeye başladı. Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen banka promosyon ihalesinde 11 bin 306 sağlık çalışanına tek seferde 2 bin 900 lira promosyon ödemesine karar verilmişti.

EN YÜKSEK PROMOSYON 5 BİN 75 LİRA

İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Fakültesi banka promosyonu ihaleleri sonucunda tüm zamanların en yüksek banka promosyon anlaşmasını imzalandı. Buna göre en yüksek banbka promosyonu 5 bin 75 lira oldu.

İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa personeline banka promosyonu peşin ve tek seferde 15 Mayıs'ta ödenecek.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ise memurlara 3 bin 130 lira ödenmesi konusunda bankayla anlaştı.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gazetevatan.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında VATAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.