» » VATAN »

'Erkeklik organına benziyor'

Otel yetkilileri durumu farkedince hemen harekete

'Erkeklik organına benziyor'

İNGİLTERE'de, bir otel zincirinin yeni açılacak bir şubesinin dışına konulan, erkeklik organı şeklindeki bitki düzenlemesi, geç de olsa fark edildikten sonra yeniden elden geçirildi.

Premier Inn otel zincirinin, İngiltere'nin Surrey kontluğunda bulunan Woking kasabasında açılacak yeni şubesinin dışına yerleştirilen ilginç bir bitki düzenlemesi, buradan geçenleri güldürdü. Penis ve testisleri andıran yeşil bitki düzenlemesi, durumun fark edilmesinden sonra harekete geçildi. Testislere, benzeyen kısımlar kaldırıldı. İlginç düzenlemenin yanından geçen ve fotoğrafını internette paylaşan bir kişi, 'Gülmekten kırıldık' yorumunda bulundu. Otel zincirinden bir yetkili ise, 'Aslında bu bitki düzenlemesinin, Premier Inn'e değil, ama planlamacılara ait olduğu anlaşıldı. Konu ile ilgili sorumluluk bizim değildi ve zaten daha sonra da değiştirildi. Bize ait olmadığı için de, hakkında bir yorumda bulunamayız' diye konuştu. Bu vesileyle tanıtımına katkıda da bulunulmuş olan otel şubesinin, 14 Ekim'de açılması bekleniyor

Haberin Alındığı Kaynak URL»haber.gazetevatan.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında VATAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.