Tuğçe Tayfur ve eski eşinden iddialara yanıt: Bana iftira atıyorlar

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Bir çocuk annesi Tayfur’un eski eşi Taner Şafak’ın da Necla Nazır’ın evini basarak, “O adamı çocuğumla aynı eve evlenmeden nasıl sokarsın?” diyerek etrafa ateş açtığı iddia edilmişti. Şafak, bu iddiaları kabul etmedi.

Tuğçe Tayfur’un eski eşi Taner Şafak, “Söylemezsem Olmaz” programında iddiaları kabul etmedi. Şafak, “Necla Hanım aradı ve oğlum Efe’nin beni özlediğini söyledi. Yanlarına gittim ama kapı açılmayınca içeride Tolga Bayar var sanıp korktum. Bağırdım, polis çağırdılar. Ateş açtığım doğru değil, kendilerini temize çıkarmak için bana iftira atıyorlar. Tuğçe Hanım, karısı ve çocuğunu kapı önüne atmış bir adamla birlikte. Psikolojik problemleri var.” dedi.
 
 

Taner Şafak hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı aldıran Tuğçe Tayfur ise şöyle konuştu; “Bu kişi (Taner), annem ve oğlumun evde olduğunu bilerek, sinkaflı küfürler, tehditler, hakaretler etti. Kapıyı tekmeledi ve silah sıktı.”
 

Şarkıcı Tuğçe Tayfur, iş insanı Tolga Bayar’ın eşi tarafından yuva yıkmakla suçlanmıştı. Tayfur ise iddiaları kabul etmemişti.
 
 

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Tuğçe Tayfur, "Atıp, tutuyordun ya 'boşanma davası' diye. Benim evli bir adamla, mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Ben bu adam davasını açana kadar arkadaşı oldum. Kimseyi kandırmadım, ne dediysem arkasındayım" dedi.