TRT 1 Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Twitter yıkıldı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dün akşam yayımlanan yeni bölümüyle yine Twitter'ı salladı. Masumlar Apartmanı dizisi sosyal medyanın da gündeminde yer aldı.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı, yine izleyiciyi ekranlara kilitledi. Son bölümünde Han ve İnci ailelerinin baskılarından kaçmak için sürpriz bir evlilik yaptı. Han ve İnci evlendikleri açıklamayı isterken beklenmeyen olaylar nedeniyle bundan vazgeçtiler.

116

Han'ın babasının alzheimer hastalığının belirtileri arttı. Han ve İnci ailelerine yalan söyleyerek bir günlük balayına gitti. Ancak, Gülben ve Safiye babalarının kaybolduğunu söyleyince balayı keyifleri erken bitti. 

216

Diğer yandan ise İnci, yıllardır görmediği ve annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu babasıyla yüzleşme yaşadı. Babasıyla tartışan İnci'nin bağırmalarını duyan Han ise, İnci'nin babasını boğmaya kalktı.

316

İnci ve kardeşi Han'ın elinden babalarını zor kurtardı. Evlendiği kişinin bu yüzünü ilk defa gören İnci ise büyük şok yaşadı. Diğer yandan ise Han, İnci'nin eski sevgilisiyle çalıştığı radyoya dönmemesi için bir sürpriz yaptı. 

416