» » TÜRKİYE HABER MERKEZİ »

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sen kaçacaksın, biz kovalayacağız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'da yaptığı konuşmada ülkemizde hain darbe girişimine kalkışan ve ABD'nin arkasını kolladığı FETÖ'ye çok sert mesajlar gönderdi. Erdoğan, "ABD, seni kapının önüne koyacak. Sen kaçacaksın, biz kovalayacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sen kaçacaksın, biz kovalayacağız!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Elazığ 6. Olağan İl Kongresi'nde konuştu.

Burada çok önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, 15 Temmuz'da hain darbe girişimine kalkışan, ABD'nin de arkasını kolladığı FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'e çok sert sözlerle seslendi.

"ABD seni kapının önüne koyacak"

"Bugün de ülkemizin verdiği mücadelede en büyük desteği aldığımız kardeşlerimizin başında Elazığ geliyor" diyen Erdoğan şöyle devam etti:

"Kim vatanımız bölmeye çalışırsa tanklarımızla inlerine gireriz. Taa Kandil'e kadar gittik yetmeyecek daha da gideceğiz. Herkes haddini bilecek. Fırat Kalkanı Harekatı bunun örneğidir.

Ne işin var Pensilvanya'da? Hadi sıkıyorsa buraya gel. ABD de seni bir yere kadar taşır Feto, bunu bilesin. Amerika senin kapıya koyacak. O zaman da kaçacak delik arayacaksın. Sen kaçacaksın biz de seni kovalayacağız..

Hiç şüpheniz olmasın, bir gece ansızın geliyoruz geleceğiz."

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.turkiyehabermerkezi.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TÜRKİYE HABER MERKEZİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.