Steam Deck 2 için tarih belli oldu!

Popüler el konsolu Steam Deck büyük ilgi gördü. Şimdi bu konsolun ikinci nesli heyecanla bekleniyor. İşte detaylar!

TEKNOLOJİOKU TEKNOLOJİOKU
Steam Deck 2 için tarih belli oldu!

Son dönemde taşınabilir el konsollarına olan ilgi artmış durumda. Her ne kadar ülkemizde satılmıyor olsa da taşınabilir el konsolu pazarında bayrağı Steam Deck taşıyor. Oldukça başarılı  bir performans veren Steam Deck, yalnızca 2 saat olan pil ömrüyle ise eleştiri toplamıştı.

Ancak buna rağmen söz konusu konsolun fazlasıyla beğeni topladığını söylemek yalnlış olmaz. Şimdi ise gözler Steam Deck 2'ye çevrildi. Bu konsoldan beklenen ise pil deneyiminin biraz daha iyileştirilmesi ve elbette daha iyi görüntü kalitesi. Ayrıca yeni konsolun biraz daha ergonomik olması da beklentiler dahilinde.

Steam Deck 2 için tarih belli oldu!

Oyun severler Steam Deck 2'nin çıkış tarihini de oldukça merak ediyor. İşte bu sorunun cevabı ortaya çıkmış durumda. Sağlam kaynaklardan elde edilen bilgilere göre Steam Deck 2 için işaret edilen tarih 2025. Yani oyun severler, daha uzun pil deneyimi vadeden Steam Deck 2 için bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

Elbette Steam Deck pazarda rakipsiz değil. Hali hazırda ülkemizde de satılan Asus ROG Ally oldukça güçlü bir alternatif olarak kenarda duruyor. Ancak söz konusu konsolun bazı senkronizasyon problemi olduğu bir gerçek. Yine de bu Asus ROG Ally için büyük bir sorun değil zira sağlam bir güncelleme bu sorunun üstesinden gelebilir.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİOKU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER