» » TEKNOLOJİMİX »

Jelly Bean ne zaman gelecek?

Samsung Galaxy S2′nin uzun zamandır beklediği Jelly Bean güncellemesinin Şubat ayında dağıtılmaya başlanacağı resmiyet kazandı.

Jelly Bean ne zaman gelecek?

Bir Samsung yetkilisinin Cnet Asia'ya yaptığı açıklamaya göre ilk olarak Singapur'daki Galaxy S2 kullanıcılarına sunulacak olan güncelleme, herhangi bir sorun çıkmaması halinde diğer ülkelere kademeli olarak sağlanacak. Dolayısıyla S2 güncellemesinin Türkiye'ye sunulması, Singapur'a sunulduktan sonra birkaç gün veya birkaç hafta sürebilir. Önceki sızıntılara göre konuşacak olursak S2 güncellemesinin “havadan” sunulmayacağını, cihazınızı PC üzerinden Samsung Kies'e bağlayarak yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

Çıkalı yaklaşık iki sene olan Galaxy S2, Samsung'un en popüler cepleri arasında. Cebin çift çekirdekli işlemci, Super AMOLED Plus ekran, 8MP kamera gibi üst düzey özellikleri bulunuyor.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.teknolojimix.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİMİX internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat