» » TEKNOLOJİ OKU »

iPhone 8 Türkiye fiyatı belli oldu!

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın Türkiye fiyatı bugün belli oldu. iPhone 8, beklediğimizden de yüksek bir fiyat ile Türkiye'de satılacak.

iPhone 8 Türkiye fiyatı belli oldu!

Apple, çiçeği burnunda telefonları olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ı 20 Ekim tarihinden itibaren Apple Store'da resmi olarak satışa sunacağını geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Bugün ise Turkcell, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için ön sipariş başlattı. Turkcell sayesinde iPhone 8 Türkiye fiyatı da ortaya çıktı.

iPhone 8 Türkiye fiyatı cep yakıyor!

iPhone 8 Türkiye fiyatı 4.149 TL, iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı ise 4.699 TL olarak belirlendi. Bu fiyatların 64 GB baz model olduğunu belirtelim. Turkcell'in ön siparişe açtığı iPhone 8'in fiyatlarında değişikliğin olmayacağı düşünülüyor. Şu an itibari ile Apple Store'da iPhone 7'nin 3.299 TL'ye iPhone 7 Plus'ın ise 3.999 TL'ye satıldığını belirtelim.

1507842815_fullsizeoutput251.jpeg

iPhone 8 Türkiye fiyatı belli oldu!

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.teknolojioku.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİ OKU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.