» » TEKNOLOJİ OKU »

Imagine Cup yarışması sona erdi!

Microsoft'un düzenlediği, ilgi gören yarışma sonuçlandı!

Imagine Cup yarışması sona erdi!

Bütün ülkeler kapsamında düzenlenen Imagine Cup adlı Microsoft'un düzenlediği  yarışmanın Türkiye bölümü dün sonuçlandı! Yüzlerce kişinin katıldığı yarışmanın birincisinin projesi ise oldukça ilgi çekici ve can alıcı noktalardan birisine değinmiş...

Microsoft'un gelenekselleştirdiği ve her yıl düzenlediği İmagine Cup adlı yarışması bu sene birbirinden güzel projelere ev sahipliği yaptı. Tüm dünyadaki öğrenciler kıyasıya mücadele ettiler.

1334411264_genc-fikirler-yaristi-35382858075o.jpg

Microsoft'un ödüller dağıttığı İmagine Cup adlı yarışmanın birincisi ise  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden katılan ekibin geliştirdiği Repharm projesi birinci oldu. Birinci çıkan ekibimiz Temmuz ayında final dalında Türkiye'yi Sydney'de gururlu bir şekilde temsil edecek!

*Birinci olan Proje: Kullanılmayan ilaçları ihtiyaç sahiplerine ve ekonomiye tekrar kazandırmak.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.teknolojioku.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİ OKU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.