» » TEKNOLOJİ OKU »

Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat bu hafta geliyor!

Samsung, Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesinin ne zaman yayınlanacağını açıkladı. Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat bu hafta içi gelebilir!

Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat bu hafta geliyor!

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için Android 7.0 Nougat güncellemesinin testlerine başlamıştı. Kayıt yaptıran S7 ve S7 edge kullanıcılarına Android 7.1.1 Nougat Beta sürümlerini sunan Samsung, bugün güncellemenin nihai sürümünün ne zaman yayınlanacağını açıkladı.

Samsung'un açıklamalarına göre; Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi 2017'nin Ocak ayında resmi olarak yayınlanacak. Samsung'un Android 7.0 Nougat güncellemesini test etmesinin ardından Galaxy S7'yi direkt Android 7.1.1 Nougat'a güncellemesini sunması firmanın güncelleme dağıtımı prestiji açısından çok başarılı bir hamle olacaktır.

Son gelen açıklamalara göre; Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi bu hafta içerisinde yayınlanacak. Resmi güncelleme kademeli olarak dağıtılacağı için, güncellemenin Türkiye'ye ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

1483090932_galaxy-beta-s7-end.png

Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat bu hafta geliyor!

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.teknolojioku.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİ OKU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.