Survivor'dan diskalifiye olabilir! Gözyaşlarına hakim olamadılar

Survivor'ın yeni sezonu henüz daha yolun başındayken yaşanan gelişmelerle ses getirmeye devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler formatında ilerleyen yarışmada dokunulmazlık ve ödül oyununun oynandığı gecede bir talihsizlik yaşandı. Acun Ilıcalı'nın duruma ilişkin konuşmasının ardından kimi yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Survivor'da neler yaşandı? İşte sorunun yanıtı...

Survivor 2021'de heyecan dolu iki yarışma vardı. Hem ödül hem dokunulmazlık oyunu için ter döken yarışmacılar ellerinden gelen mücadeleyi verdi. Gecenin dokunulmazlık oyunu kaybeden gönüllüler takımı bir ismi daha potaya yolladı.

Yarışmacıların verdiği oylarda Hanzade ve Dora adı ön plana çıktı. Survivor'da ikinci eleme adayı Dora oldu.

REŞAT ŞOKA UĞRATTI 
Öte yandan herkesi şoke eden bir gelişme daha yaşandı. 'Kırmızı alarm durumu' var diyerek söze başlayan Acun Ilıcalı konseyde Reşat'a yaşanan sakatlığın nasıl meydana geldiğini sordu.
 

Reşat ise yaşadığı sakatlığı şöyle anlattı:  

Ayağımda çok bir ağrı hissetmiyorum ama düne göre bugün biraz daha morardı, şişti. O oyunu istiyorduk, yatacak yerimiz yoktu. Son oyuna Poyraz çıktı öfkemi kontrol edebiliyorum ama sevincimi kontrol edemedim. Durduğumuz yerden atladım karşıya. O anda bir şey hissetmedim.