» » STAR »

Yalan Dünya 74. Bölüm Özeti İzle - Kanal D

Yalan Dünya 74. Bölüm Fragmanı İzle 21 Şubat 2014 Kanal D haberi, Yalan Dünya İzle, Yalan Dünya 74. Bölüm Özeti, Yalan Dünya bu akşam 74. bölüm ile sizlerle olacak. İşte detaylar...

Yalan Dünya 74. Bölüm Özeti İzle - Kanal D

Kanal D ekranlarının komedi dizisi Yalan Dünya bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizi bu akşam 74. bölüm ile devam ediyor.

Yalan Dünya'da bu haftaki bölüm olan 74. bölüm özeti ve konu özetini haberin devamında görebilirsiniz. Yalan Dünya bu akşam saat 20:00'da start alacaktır.

Yalan Dünya 74. Bölüm özeti;

Kanal D'nin beğeniyle izlenen komedi dizisi "Yalan Dünya"nın bu hafta (21 Şubat Cuma) ekrana gelecek bölümünde; 2. yıldönümlerine giren Rıza (Beyazıt Öztürk) ve Deniz (Gülse Birsel), bunu kutlamak için Yalan Kafe'de baş başa bir yemek organize ederler. Kafe'nin o akşam ki ünlü konuğu ise şarkıcı Gökçe'dir.

Ancak akşam yemeğine son anda doğum sonrası depresyona giren ve Rıza'ya feci saran Gülistan'ın (Hasibe Eren) da dahil olmasıyla gece, abla-kardeş yıldönümüne dönüşür. Yalan Kafe'de sahne alan Gökçe'yi, mecburen üçü birlikte izlerler. Gülistan, Gökçe'nin şarkıları ile coşup eğlenirken, Deniz ise sabrının sınırlarındadır.

Gökçe'nin sevilen şarkılarının da yer alacağı "Yalan Dünya", kahkaha dolu yeni bölümüyle, Cuma akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

Yalan Dünya 73. Bölüm özeti;

Terasta gerginlik devam ediyor Kocabaşlar ile Alsancaklar arasında, doğum günü kriziyle patlak veren gerginlik devam ediyor. Doğum günü ile ilgili hediye krizi devam eder. Çiğdem, Kocabaşlar'ı kıyafetlerin üzerine yatmakla suçlar. Gülistan ise kıyafetleri suratlarına çarpmanın yollarını arar. Vasfiye de, Mısır'a giden Bora'nın hediye olarak getirdiği piramitten yola çıkarak, yandakileri gizli tarikat İllüminati'ye üye olmakla suçlar.

Önceleri Servet buna pek inanmaz. Ancak Vasfiye işi abartarak her gördüğünü tarikatın bir işareti olarak yorumlayıp Servet'i fena korkutur. Dansöz olayından sonra Yıldırım, Bünyamin'in Zerrin ile görüşmesini yasaklar. Bünyamin, Zerrin'den Paşa Dede'sini yardıma çağırmasını ister. Zerrin'in buna yanaşmaması Bünyamin'in şüphelerini daha da artırır.

Zerrin'in kim olduğunu ortaya çıkartmak için Bünyamin, Nurhayat'tan yardım ister. Nurhayat'ın ise canı zengin arkadaşlarına sıkkındır. Emir'i ve oynadıkları diziyi avam bulmaları onu harekete geçirir. Dizinin sponsoru olarak senaryoda radikal değişiklikler yapılmasını ister. Fırat'ın Yazgısı'nda Tülay'ı gören Gülistan ise kıskançlık krizlerine girer. Deniz'i onu diziye aldırmakla suçlar. Zerrin'i takibe alan Bünyamin ona laptop hediye eder. Amacı yazışmalarını ve yaptıklarını kontrol etmektir. Ancak paraya sıkışık olan Zerrin, laptop'ı Selahattin'e uygun fiyata satar. Sıkı dayak yiyen Selahattin ise kendine koruma tutar ve bir dizi güvenlik önlemi alır.

Timur, Deniz'in ağzını Çağatay hakkında ararken, Ahmet'in evinde romantik bir buluşma ayarlar. Aynı gün aynı dairede Selahattin de Tülay'a randevu verir. Bünyamin, Tülay'ın evi diye önce Tülay'ın dairesine sonra da yanlışlıkla Ahmet'in evine hırsız gibi girer. Aileler arasındaki gerilim sonunda Rıza ve Deniz'e de bulaşır. İkili terasta ailelerin önünde fena atışır. Eteklerdeki istenmeyen tüm taşlar bir bir dökülür.

Yalan Dünya 72. Bölüm özeti;

Yalan Dünya dizisinde Gülistan, bebeğine bakması için bir hemşire tutuyor. Ancak hemşire çok güzel olunca, Deniz ve Nurhayat kıskançlık krizine giriyor. Yalan Dünya dizisinde doğum sonrası Gülistan çok yorgundur. Evde ise bitmek bilmeyen ziyaret ve bebeğe altın takma merasimi vardır. Rıza ve Deniz kafa kafaya verip, ailelerin isteme olayının üzerine yatmaması için taktik geliştirirler.

Rıza, Alsancaklar'ın gözüne Deniz de bebek vasıtası ile Kocabaşlar'a hoş görünecektir. Yalan Dünya dizisinde Bünyamin'in ise polisle başı derttedir. Ehliyetini ikinci kez kaptırdığı için, Sürücü Davranışları Geliştirme Kursu'na gitmesi ve yeniden sınava girmesi gerekmektedir. Ancak Bünyamin'in ciddi sınav ve okul korkusu vardır. Duruma Zerrin el koyar. Bünyamin'le kursa gidip onu ders çalıştırmaya başlar. Fakat kursta görmeyi beklemedikleri başka bir isimle karşılaşırlar.

Yalan Dünya dizisinde Gülistan, Defne'ye bir bebek hemşiresi tutar. Fakat gelen hemşire, mankenleri aratmayınca evdeki bütün erkekler genç kadının çevresinde pervane olurlar. Bu gelişme Deniz ile Nurhayat'ı harekete geçirir. Hemşirenin ayağını kaydırarak, bebeğ in bakımını ik isi üstlenir. Yalan Dünya dizisinde Rıza da Timur'un gözüne girebilmek için mimari tecrübelerinden faydalanıp, onu Bünyaminler'le birlikte yaptıkları inşaat işine sokar. Yeşil meraklısı Timur, tüm planları baştan aşağı değiştirir.

Yalan Dünya dizisinde bebeğe bakan Nurhayat ve Deniz'in ise başlarına umulmadık bir kaza gelir.Yalan Dünya dizisinde Kocabaşlar'ın vergilerini yatırmak yerine, cebe indiren Selahattin yüzünden 15 bin TL'lik vergi borcu çıkar. Nasıl ödeyeceğini düşünen Selahattin'in aklına yine bir kurnazlık gelir. Yalan Dünya dizisinde Gümüş tepsinin altında kalmak istemeyen Çiğdem, annesinden aldığı para ile Defne'ye tam altın takar. Ancak Servet'in laf arasında çeyrek altın taktıklarını söylemesi, iki aile arasında yeni bir krize, tam altın krizine dönüşür.

Haberin Alındığı Kaynak URL»haber.stargazete.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında STAR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat