» » STAR »

Peygamber Efendimizi, Şefkat Tepe'de oynattılar

Samanyolu'nda yayınlanan Şefkat Tepe isimli dizide çok tepki çeken bir sahne yayınlandı. Yoğun bakımda yatan adamın gördüğü rüya sahnesinde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed çağrıldı ve gelişi tasvir edildi. Bir ışık olarak gösterilen Peygamberimiz kamyon kasasına binerek gitti. Bu sahneler sosyal medyada çok büyük tepkiler çekti.

Peygamber Efendimizi, Şefkat Tepe'de oynattılar

Samanyolu TV'de yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin son bölümünde yaşananlar seyircileri de şayırttı. Dizide rüya sahnesinde Peygamber Efendimiz'in çağrılması ve gelmesi olay oldu. Işıklar içinde olarak gösterilen Hz. Muhammed Efendimiz kamyon kasasına geliyor. Samanyolu ve Şefkat Tepe ekibi bu sahnelerden sonra tepki çekti ve mesaj yağmuruna tutuldu. Dizinin 136. bölümünde ekranlara gelen bu sahneler Twitter'da da gündeme geldi.
Şefkat Tepe dizisinde akıllara durgunuk veren bir sahne gündeme geldi. Şefkat Tepe dizisi bizzat Hz. Muhammed'i bir ışık halesi halinde diziye getirdi.
Dizinin karekterleri bir araya gelerek salavatlar çekerek Hz.Muhammed'in yanlarına çağırdı.Kısa bir süre sonra bizzat Hz. Muhammed'in bir ışık halesi yanlarına geldi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI
turgay güler ‏@turgayguler
-Twet talimatı "verdirdikleri" Hazreti Peygamberi şimdi de "kamyon şöförü" yaptılar.
Yuh diyorum
Kaçın, imanınızı kurtarın.
M.Bur4k Gültekin ‏@mBurakGultekin
-Peygamber Efendimiz Şefkat Tepe'ye de 'teşrif buyurmuş'. Hocanıza söyleyin Müslümanlık bu değil
Talha ‏@tbur4k
-Her yerinden kin, düşmanlık ve kan akan Şefkat Tepe dizisi Peygmber üzerinden kendisine meşruiyet sağlamaya çalışıyor, tam bir rezillik...
hakan tuna ‏@hakan_tunaa
-Fethullah Gülen, Hz. Peygamber'i kamyonete bindirip Şefkattepe'ye getirmiş.
Av.Ali AKTAŞ ‏@aliaktas7
-Cemaat hurafelerle kirlettiği aziz İslamı tahrip etmeye devam ediyor. Peygamberimiz STVnin Şefkattepe filmine gelmiş!
Adem YILMAZ ‏@medyAdem
-ŞEFKAT TEPE dizisi iyi bir ŞEFKAT TOKATI'nı hak ediyor!

Haberin Alındığı Kaynak URL»haber.stargazete.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında STAR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.