» » STAR »

O Ses Türkiye Soner Kıp performansı video izle

Dün ekranlara gelen ses yarışması O Ses Türkiye'de 17 yaşındaki Soner Kıp muhteşem sesi ve performansı ile herkesi büyülerken Jüri üyelerinden birisi olan Hadise ise gözyaşlarına boğuldu.

O Ses Türkiye Soner Kıp performansı video izle

Yeni jüri üyeleri ile bir hayli dikkat çeken yarışma programı O Ses Türkiye, Star TV'deki yeni bölümü ile yine izleyenleri ekrana kilitledi adeta.

Bu haftaki bölümde yine birbirinden güzel sesler yarışırken yarışmaya ise Soner Kıp isimli bir genç damgasını vurdu ve müthiş sesi ile başta Hadise olmak üzere diğer jüri üyelerini dahi kendisine hayran bıraktı. Müthiş şarkı performansı ardından hayat hikayesini ve şartlarını anlatan Soner Kıp, bir anda salonda herkesi üzüntüye boğdu ve özellikle Jüri üyeleri arasında yer alan Hadise bir anda ağlamaya başladı ve babasının gırtlak kanseri olduğunu söyleyen Soner Kıp'a çok üzüldüğünü söyledi ve yarışmada ağladı.

Soner Kıp'ın göz yaşartıcı hayat hikayesi sonrasında Hadise ise, aynı durumun bir benzerini bende yaşadım ve 16 17 yaşlarımda bende bir hayli çok çalıştım ve bu günlere gelebilmek için çok zor günler yaşadım dedi.

Ayrıca daha sonra Soner Kıp, Hadise'nin takımını seçmeyi de ihmal etmedi.

Hadise'nin bir hayli duygusal anlar yaşadığı O Ses Türkiye'de o anları sizler için hazırladık ve bir hayli duygusal anların yaşandığı o bölüm burada.

İŞTE EKRANA KİLİTLEYEN ANLAR;Haberin Alındığı Kaynak URL»haber.stargazete.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında STAR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.