» » STAR »

O Ses Türkiye Ayda Mosharraf ve Mustafa Bozkurt Dün Gece

Dün akşam Star TV ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye şarkı yarışmasında Gaziantep'li Mustafa Bozkurt ve Ayda Mosharraf Finale yükselen isimler oldu.

O Ses Türkiye Ayda Mosharraf ve Mustafa Bozkurt Dün Gece

Özellikle şarkı ve türkü söyleyiş tarzı ile Vefat eden Sanatçı Ahmet Kaya'yı andıran Mustafa Bozkurtyarı finaldeki rakibi Ertunç Tuncer ile girdiği final savaşını çok büyük bir üstünlük ile tamamladı.

Diğer yandan yine güzelliği zarafeti ve sesi ile O Ses Türkiye şarkı yarışmasının favorileri arasında yer alan Ayda Mosharraf ise O Ses Türkiye yarı final elemesinde Vefat eden Pop şarkıcısı Barış Akursu'yu andıran Erkam ile girdiği yarı final Düello'sunu galip tamamlayarak Final'de Gaziantep'li yarışmacı Mustafa Bozkurt ile yarışmaya hak kazandı.

Bakalım O Ses Türkiye yarışmasında Kazanan Gaziantep'li Mustafa Bozkurt'mu yoksa İran'lı Ayda Mosharraf'mı olacak.

Haberin Alındığı Kaynak URL»haber.stargazete.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında STAR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat