» » STAR »

Nejat İşler'in ciğeri iflas etti !! Nejat İşler'in sağlık durumu

Ünlü oyuncu Nejat İşler'in sağlık durumu yine kötü değerlere indi. Durumu ağır olan Nejat İşler'in sağlığı ile ilgili ayrıntı ve detaylar.

Nejat İşler'in ciğeri iflas etti !! Nejat İşler'in sağlık durumu

Ünlü sinema oyuncusu Nejat İşler bir süredir sağlık sorunları yaşıyordu. Bir film galası için Maslak TİM'e gelen oyuncunun rol arkadaşları İşler'in neden gala'ya katılmadığı sorularına cevap verdiler.

Arkadaşı Erdal Beşikçioğlu kendisine yöneltilen Nejat İşler sorularına cevap vererek, Nejat'la çalışmak ve onunla yaşamak kadar güzel bir şok yok diyen oyuncu, Neden gelmedi sorularına kendisini iyi hissetse zaten gelirdi. Yoksa Eşşek kadar adamı zorla getirecek halimiz yok gibisinden cevaplar veren oyuncunun sağlık sorunlarının devam ettiği yönünde sinyaller verdi.

Bilinen üzere Nejat İşler'in ciğeri iflas etmiş ve tedaviyi reddedip Bodrum'daki evinde yalnız yaşıyordu. Oldukça fazla alkol kullandığıda belirtiliyordu oyuncunun..

Haberin Alındığı Kaynak URL»haber.stargazete.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında STAR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.