» » STAR »

Ebru Köksal: Fenerbahçe'ye kırgınım

Şike sürecinde UEFA'ya yazılan mektup nedeniyle Fenerbahçe camiasının tepki gösterdiği Ebru Köksal, suskunluğunu bozdu.

Ebru Köksal: Fenerbahçe'ye kırgınım

Mehmet Ali Aydınlar döneminde Türkiye Futbol Federasyonu'nda (TFF) görev alan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Köksal, dün gece Beyaz TV'de Ertem Şener'in programına telefonla bağlanarak, o dönemde yaşanan süreci anlattı.

TFF'de görev yaptığı dönemle ilgili kendisi hakkında yapılan eleştirilere cevap veren Köksal, "Mehmet Ali Aydınlar söylenecek her şeyi söyledi. Tamamıyla görüşmeleri kendisinin yaptığını ifade etti. Bu konuda konuşmadım, konuşmak da istemedim. Zaten bu saatten sonra konuşmam uygun olmaz. 4 ay 5 gün TFF'de çalıştım. Bu süreçte kimse kendi başına hareket etmedi. Camialara zarar verecek çalışma içinde de olmadık. Tabii ki çok haksızlığa uğradım. Aydınlar'ın açıklamasıyla durum zaten biraz daha anlaşıldı." dedi.

"Galatasaraylı olmanızdan dolayı mı hedef gösteriliyorsunuz?" sorusuna Köksal, "Onu bilemiyorum. Hedef gösterenlere sormak gerek." cevabını verdi.

"TFF'YE YANLIŞ DÖNEMDE GİTMİŞİM"

Fenerbahçe camiasına kırgın olduğunu, bu kırgınlığı da anlayışla karşılayabildiğini belirten Köksal, "Ben başka büyük kavga ve savaşın arasında kalan, işini yapmaya çalışan insandım. Günü geldiğinde hakkımızı teslim edeceklerdir. Ben bu dosyayı bilmiyorum. İçerisinde de olmadım." diyerek, şu ifadeleri kullandı:

"Mehmet Ali Aydınlar konuşmasında yeni yapılanmadan, tasarruftan, ileriye dönük alt yapı çalışmalarından bahsetti. Oradaki 4 aylık süreçte vaktimin yüzde 99'unu bu işlere harcadım. İçinde bulunmak istemediğim bir süreçti. Uzun vadeli projeler ve Türk futbolunun yeni yapılanması için TFF'ye gitmiştim. Yanlış dönemde gitmişim. 1.5 senedir bunun sıkıntılarını çekiyorum. Bir an önce bu konu kapansın istiyorum. Bu konuda ailem de hayli üzüntülü. Benim bu süreçte bir suçumun olmadığını onlar da biliyor."

Haberin Alındığı Kaynak URL»haber.stargazete.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında STAR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.